חילוצי דרך

חילוצי דרך

אנשים רבים אוהבים לצאת עם הג'יפים שלהם או עם רכבי שטח למסלולים שונים בכל אזורי הארץ. נסיעה בתנאי שטח קשים היא מאתגרת, והאנשים שעושים זאת נהנים מנהיגה בדרכים שאליהם רכב רך לא מגיע, ומנסיעת חוויה שכוללת התגברות על תנאי שטח קשים. אולם, לצד ההנאות יכולות לקרות תקלות רבות שנגרמות מסיבות שונות. חלקם מטעויות אנוש, אחרות, תקלות ברכבים, או משינויי מזג אוויר פתאומיים שגורמים להיווצרות תנאי שטח קשים כמו בוץ, סופות חול ועוד.

חילוץ עוצמתי

חילוצי דרך ושטח נועדו לכל אלה אשר נתקעו בצורה קיצונית ואינם יכולים לחלץ עצמם. במקרים מסוימים יש סכנה לאובדן כלי הרכב או להשבתה שלו, ויש מקרים חמורים שבהם יש סכנת חיים לנוסעים, אנשי חילוץ שטח הינם אנשים מקצועיים מאוד שיש להם ניסיון עשיר בנהיגה בשטחים קשים וחילוץ רכבים. הם בעבר בצעו חילוצי רכבים רבים ממשטחי בוץ, מתוך נחלים, מדיונות חול ועוד מקומות. יש להם את כל הציוד נדרש כולל כננת, לגרירה, משורי עץ חשמליים לכריתת גזעי עצים שמפריעים, חבלי גרירה, עוגנים ועוד.

חילוץ בתנאי מזג אוויר קשים

חילוץ שטח נעשה במקרים רבים בתנאי מזג אוויר קשים. בימי גשם, בערפל, בקור או בחום כבד, והמחלצים יגיעו לכל נקודה נדרשת ובכל תנאי מזג אוויר. הם מצוידים בכלים שמאפשרים חילוץ עוצמתי, אבל כזה שלא יפגע במכונית התקועה ויגרום לה נזק. המיומנות של אנשי חילוץ שטח תרגיע את בעלי הרכבים שחרדים לגורל הרכבים התקועים, והמחלצים לא ירפו מהמשימה עד להשלמתה, גם אם יידרשו עבודות חילוץ לתוך השעות הקטנות של הלילה. במקרים שבהם הרכב אינו מסוגל לנסוע, יבצעו המחלצים את גרירתו לכל מקום שייקבע.

חילוצים מתוך שטח מורכב

כאמור, חילוץ מתוך שטח הינו חילוץ מעט יותר מסובך מכל חילוץ אחר. לא מדובר רק בהזמנה של רכב גרר שיגרור את הרכב שלכם כי לעיתים הו נמצא במקום שרכב גרר רגיל לא מגיע אליו. לכן, אנו מציעים לכם שירות של חילוץ מכל מקום בו אתם נתקעים כך שלא משנה לאן אתם מגיעים והיכן אתם נתקעים, תוכלו להיות רגועים ולדעת כי יש לכם את השירות הטוב ביותר, גם במקרים המורכבים ביותר.

אנו עושים שימוש בציוד חילוצי שטח מתקדם ומשוכלל על מנת שיוכל לסייע לכם בחילוץ הרכב מבלי לגרום לו נזק בתליך החילוץ ומבלי לעשות שימוש בכוח שיכול לגרום פגיעה מסוימת לרכב שלכם. הציוד בו אנו עושים שימוש יכול להגיע לכל מקום בו אתם תקועים וכך לבצע חילוץ בצורה מקצועית ונכונה לשביעות רצונכם המלאה. לכן, מעכשיו אתם לא צריכים לדאוג כשאתם נתקעים בשטח, באמצע שום מקום, עם הרכב שלכם. שיחת טלפון אחת תחלץ אתכם מכל מקום אליו תגיעו בצורה הטובה ביותר וכמובן, תוך שמירה על הרכב שלכם כדי שלא נגרום לו נזק בעת תהליך החילוץ.

למה דווקא אנחנו?

אם אתם יוצאים לנסיעת שטח ורוצים להיות בטוחים כי בכל מקרה בו תצטרכו חילוץ יהיה לכם אל מי לפנות – אנחנו כאן בשבילכם. שירותי החילוץ שלנו יסייעו לכם לצאת מכל מקום בעייתי אליו נקלעתם, בין אם אלו שירותי התנעת רכב או שירותים מורכבים יותר, ויאפשרו לכם להיות בטוחים כי אתם מקבלים את השירות הטוב ביותר וחילוץ בצורה שאינה פוגעת ברכב עצמו עד כמה שניתן.

אם כבר התנסיתם פעם בהזמנה של שירות חילוצי דרך בוודאי אתם יודעים כי לא כל חברה היא אמינה ולא על כל חברה אתם יכולים לסמוך שתבצע את העבודה שלה מבלי לגרום נזק לרכב שלכם ותוך שמירה על הביטחון שלו. לכן, רבים בוחרים בשירותי החילוץ שלנו שבהם הם בוטחים.

 

Phoneicon.png

טלפון ליצירת קשר

Mail-icon.png

השאירו פרטים

Location-Icon.png

איזורי שירות

פריסה ארצית 24/6
R-RR שירותי דרך
4.9/5
אמיתי חמוטל
אמיתי חמוטל
קרא עוד
אבי הגיע בזמן כדי להציל אותי, היה אדיב ומקצועי! שירות מעולה ומחיר הגון!!
the lab art space TLV
the lab art space TLV
קרא עוד
שירות מצוין, אמין, ללא פשרות, מחיר הוגן מאוד ונעשו מאמצים רבים להשיג מחיר טוב. שירות עד הבית יוצא מן הכלל. זו פעם שנייה שלי מול החברה ועוד אחזור במידת הצורך. ממליץ מאוד . שרון תובל.
Roman Isakov
Roman Isakov
קרא עוד
יש הפתעות בחיים, חשבתי שיש לי בעיה ברכב שככל הנראה תגיע לאלפי שקלים, לבסוף תיקון מיידי של האלטרנטור, לבסוף הבחור אמר לי סכום סימלי וההרגשה היתה מעולה לא בגלל הכסף אלה בגלל שעוד יש אנשים ישרים✊
Lea M
Lea M
קרא עוד
פעם שנייה בחודש שפונה לעזרתם, מהיר, מקצועי ומהיר הוגן בלי לצאת מהבית כדי להחליף מצבר(שתי מכוניות שונות)
Dan Topaz
Dan Topaz
קרא עוד
הקרע בצמיג תפס אותנו ברגע קשה של נסיעה להלוויה קרוב מדפחה צעיר שנפטר . אבי הבין את משמעות הרגע/הזמן ובאמת עשה הרבה מעל המצופה בכדי שנגיע בזמן ונתן כבוד , הוא הגיע , לקח את הגלגל נסע הביא גלגל אחר והכל תוך כדי דיווח ומהירות מדהימים . תודה רבה לך אבי ! מהטופזים
עדי גולדמן
עדי גולדמן
לפני 7 חודשים
קרא עוד
אבי היה מקצועי לגמרי , ישר עלה על התקלה ועבד ביעילות ובמהירות עם מחיר הוגן ממליצה בחום על השירות שלו
יהודה פי
יהודה פי
קרא עוד
פניתי לבעל העסק עם בקשה לצמיג יחודי. למרות שלא היה לו את הצמיג , עשה בירור יסודי והיפנה אותי לספק שהיה לו את הצמיג (מתוך 2 צמיגים שיש כרגע במלאי בארץ). הוא שוחח עם הספק והתמקח איתו על המחיר עבורי. חיבר אותי אליו ווידאו שטופלתי. טוב שיש אנשים שמחים לעזור לזולת ללא כל תמורה ומעלה. ממליץ עליו בכל פה.
nir gilad
nir gilad
קרא עוד
התקשרתי לקבל חילוץ לגיפ גרנד שירוקי שנתקע לאחר שניסה להתניע רכב אחר. אבי הגיע ובסבלנות וביצירתיות גיבש פיתרון שניתן יהיה להזיז את הרכב ולהביאו להמשך טיפול.
yedidya banun
yedidya banun
קרא עוד
שירות מעולה, משה הגיע במהירות, ניקה את הדלק הלא נכון שהכנסנו למיכל, הביא איתו מים קרים והציע לנו לשתות. עבד במהירות ובמקצועיות! אנחנו ממרוצים מהשירות וממליצים מאוד!
קארן חודורובסקי
קארן חודורובסקי
קרא עוד
התקשרתי בפעם הראשונה לשרות מסוג כזה עקב פנצ'ר בגלגל הרכב, שהתגלה בשעת ערב מאוחרת. תוך חצי שעה אבי מ-"ש.י. שרותי דרך" כבר היה אצלי לטפל בבעיה. זכיתי ליעוץ ושרות אמין ומקצועי. ממש מרגיע לדעת שיש כתובת לכל מיני "הפתעות" לא צפויות. תודה רבה אבי
Itay Dobrin
Itay Dobrin
קרא עוד
אמצע איילון תקוע עם הרכב ולא יודע מה לעשות?! מתקשר לאבי ובזריזות הוא בא. הסביר לי מה קרה סידר את הבעיה במהירות. בסה״כ העביר את החוויה הלא נעימה של להיתקע באיילון עם הרבה חיוכים. תודה רבה
מאיה בדש
מאיה בדש
קרא עוד
קיבלתי שירות מדהים! גלעד הגיע עד אליי הביתה ונתן שירות אדיב, מהיר ומסור. חסך לי המון טרטורים ובמחיר יותר מהוגן. ממליצה בחום!
יוקה פארק משרד
יוקה פארק משרד
קרא עוד
ערב נפלא, בעקבות תקר בצמיג ברכב בלב תל אביב,חיפשתי בגוגל פתרון נוח,זמין,מהיר ויעיל,והגעתי ליאיר,מהרגע הראשון הוא היה אדיב בשיחתנו,הרגיע ואמר שיעשו הכל כדי לסייע לי. מיד קיבלתי ממנו ווטס אפ,העביר הנחיות ברורות,סיפק צפי זמני הגעה,הוא והנהג ניהלו קשר רציף איתי,התייעצו לגבי סוגי החלפים שאני מעוניינת,הכל בשקיפות מלאה,באדיבות,בשירותיות מעולה!! והכי חשוב במחיר הוגן. תודה רבה רבה אין ספק שאעזר בכם שנית ואמליץ למקורביי. שאו ברכה והצלחה
Si_ m
Si_ m
קרא עוד
יצרתי קשר דרך הוואטספ. הגיע תוך חצי שעה בחור אדיב ומקצועי בשם אבי, החליף לי גלגל מפונצ'ר לגמרי לגלגל רזרבי, ניפח גלגלים ונתן מחיר ממש הוגן. מומלץ ביותר!!!
Yaron Rosen
Yaron Rosen
קרא עוד
קיבלתי שירות מהיר, מקצועי ואדיב מאוד!! ממליצה בחום
Eliran Almog
Eliran Almog
קרא עוד
הגיעו בצ'יק ועלו על בעיה שהייתה קיימת 5 שנים וגם מוסך מורשה לא הצליח לפתור.בשירותיות מעולה ומקצועיות יוצאת דופן אבי היקר לא וויתר עד שעלה על התקלה ולא הסכים לשום הצעה שלי לעשות חלטורה וביקש שאחליף את החלק שפגע גם ביכולת של הרדיאטור לקרר את המנוע וגם ביכולת של המזגן לקרר את הרכב. שאפו לירון ולצוות. מאוד מעריך ומהיום יש לכם שגריר בכל מקום שאליו אליו. תותחים.

Google ביקורות 4.9

מבוסס על 327 ביקורות

דילוג לתוכן