חילוצי שטח

חילוצי שטח

כל נהג שיוצא לנהיגת שטח יודע שהוא יכול להיחשף לתקלות שונות שקורות, ולכן, הוא צריך להיערך לכך. המחשבה על תקלות אינה מרתיעה את האנשים שאוהבים את האתגר שמזמנת נהיגת שטח, את המרחבים שנגלים לנגד העיניים, את הנופים והמראות. בנוסף, נהגים רבים מחפשים את הריגושים שמזמנים מסלולים קשים לעבירות, ויש הרבה כאלו. כמו: מדרונות עם שיפועים גדולים, מעלים מכוסים חול או לחילופין בוץ. נהיגה בשלג, בתוך ערוצי נחל, על דיונות ועוד.

אין ספק כי נהיגת שטח היא מהנה מאוד ומעניקה חוויה ייחודית ועצמתית מאוד, אך יחד עם זאת, היא יכולה גם להוביל לבעיות. השטח, כמו השטח, הוא לא צפוי. גם אם אתם חושבים שאתם מכירים היטב את מסלול הנהיגה שלכם, יכולות להיות לא מעט בעיות כמו אבנים שונות בדרך, בורות, שלוליות מים גדולות ולא צפויות, בוץ או חול טובעני ועוד לא מעט בעיות בשטח אשר יצריכו מכם חילוץ מקצועי לרכב.

לכן, אם אתם אוהבים נהיגת שטח, אתם חייבים תמיד להיות מוכנים עם אנשי קשר אליהם תוכלו לחייג בכל בעיה וכאלו שיוכלו לבצע עבורכם חילוצי שטח מקצועיים ואיכותיים בקלות ובתוך זמן קצר, וזה בדיוק מה שאנחנו מציעים לכם.

אגב, אנו גם מעניקים שירות של חילוץ שטח למשאית ולא רק לרכבים פרטיים או רכבי שטח.

תקלות שונות

במסלולים מורכבים כאלו יכולות להיווצר תקלות שגורמות לרכבים להיתקע, וכאן נדרש חילוץ דרך או שטח מקצועי. תקלות ברכבים יכולות להיגרם כתוצאה מבעיה מכאנית ברכב, בגלל טעויות אנושיות, כמו הערכה לא נכונה של מעבר על סלע, שגורמת למכונית לשבת עליו מבלי יכולת תנועה קדימה או אחורה , בגלל שינויים במזג אוויר כמו: גשם פתאומי שגורם למסלול להפוך לבוצי, ואז הרכב נתקע בבוץ ועוד. במקרים מסובכים מאוד אין הנהג יכול לחלץ עצמו, גם במקרים שיש עוד רכבים שיירה, שאינם יכולים לסייע, בין אם נדרש פנצ'ר מאכר או כל איש מקצוע אחר.

התקלות הללו ברוב המקרים הן כלל לא צפויות ולכן חשוב מאוד לעבוד עם אנשי מקצוע אשר יגיעו אליכם עם כל הציוד האפשרי ובשטח, על פי המצב איתו אתם מתמודדים הם ידעו להתאים את הציוד הנכון על מנת להשלים את החילוץ המדובר בצורה הטובה ביותר.

מחלצים מנוסים

חילוץ שטח נעשה על ידי נהגי שטח מנוסים שיש להם ציוד מיוחד לביצוע עבודות אלו. יש לנו ניסיון מצטבר בן שנים רבות ועשרות מקרים של חילוץ, שעוזרים לנו במשימה. אנו עושים שימוש בכבלים, בכננת שמסוגלת למשוך ג'יפים תקועים בבוץ או בחול או במגבהים מיוחדים שבעזרתם מגביהים רכבים, ציוד להחלפת גלגלים בתנאי שטח, ועוד כלי עבודה שמתאימים לחילוץ מורכב.

אצלנו תוכלו למצוא אנשי מקצוע מומחים בחילוצים מהסוג הזה וכך אתם יכולים להיות בטוחים כי הרכב שלכם בידיים טובות ועבודות החילוץ יבוצעו תוך שמירה על הרכב שלכם עד כמה שרק אפשר.

מוקד חילוץ

מוקד חילוץ שטח פועל במשך 24 שעות ביממה, מוכן לקריאות של נהגים במצוקה, ויש לנו מחלצים רבים שנמצאים במקומות רבים בארץ. יש טיולי שטח רבים שנעשים במרחבי הנגב והערבה , בגליל ורמת הגולן, במרכז והרי ירושלים, ולכל אזור יש תנאי שטח שונים שעלולים לגרום לרכבים להיתקע. בדרום מחלצים רכבים מחולות, או ממדרונות משופעים שזרועים בבולדרים וסלעים. בצפון ובמרכז זה יכול להיות חילוץ מבוץ, משלג, מנחלים ועוד. לכל חילוץ שטח יש את המאפיינים שלו, והמחלצים מנוסים בכך.

אז למה אתם מחכים? פנו אלינו עוד היום ונשמח לסייע גם לכם!

 

 

Phoneicon.png

טלפון ליצירת קשר

Mail-icon.png

השאירו פרטים

Location-Icon.png

איזורי שירות

פריסה ארצית 24/6
דילוג לתוכן