פנצ'רייה ניידת

מחפשים פנצ'רייה עד הבית?

במידה ואתם תקועים בצד הדרך או בבית, הגעתם למקום הנכון! אנו מספקים שירות פנצ'רייה ניידת עד הבית לצורך החלפת גלגל, תיקון פנצ'ר והחלפת צמיגים לכל סוגי הרכבים.

השירות ניתן על ידי צוות אמין מקצועי ואדיב, חוסך לכם זמן כסף וטרחה במצבים שאתם לא יכולים להתמודד לבד!

השירות שלנו הינו שירות חירום לרכבים תקועים מכל סיבה שקשורה לנושא הגלגלים (צמיגים) ברכב. יש ברשותנו אנשי צוות מנוסים וכלים חדשניים על מנת לסייע לכם על הצד המהיר והמקצועי והבטוח ביותר. ניתן ליהנות אצלנו ממגוון רחב של שרותי פנצ'רייה בשירות עד הבית.

אנו ערוכים לכל תרחיש בכל מקום בכל מצב ובכל תנאי מזג האוויר, במקרה שאתם זקוקים לעזרה מה שנותר לכם רק לחייג ואנחנו בדרך. כל זאת במחירים הוגנים וזמני הגעה מהירים מהרגיל

  • שירות אישי עד אליך
  • זמינות מיידית 24/6
  • מחירים נוחים לכל כיס
  • שירות החלפת גלגל
  • תיקון תקר במקום
  • חילוצי דרך לצמיגים בפריסה ארצית

 

חייגו אלינו לקבלת ייעוץ והכוונה ללא עלות: 03-9153134

נתקלת בבעיה עם הרכב?

מוקדי השירות שלנו עומדים לרשותכם!
באפשרותכם לפתוח קריאת שירות אונליין
שתעבור ישירות לצוות המטפל

פנצ'רייה נידית עד הבית פתוחה 24/7

בואו נדבר לרגע על פנצ'רייה ניידת

החור בגלגל הרכב עשוי להיות תוצאה של חריצים, חפירות או נזקים אחרים בצמיג, ויכול להיות מסוכן לנהג ולרוכבי הרכב. כאשר יש חור בגלגל, האוויר נוצר לחוץ מהצמיג והגלגל לא יכול להתנפח כמו שצריך. זה עשוי לגרום לפגיעה בביצועי הרכב, יכולת הניהול וגם להכניס את הנהג והרוכבים לסכנה.

לפני שאתם מחליטים להחליף גלגל, חשוב לבדוק האם ישנם צעדים שניתן לנקוט בהם כדי לתקן את הצמיג ולהמנע מהחלפה כולה. אם החור בצמיג קטן, אפשר לתקן אותו באמצעות חיפוי פנימי או פלטת תיקון צמיגים, שתכסה את החור ותאפשר לכם לנהוג עד למוסך.

אם הנזק גדול יותר ולא ניתן לתקן אותו, תהליך החלפת הגלגל נדרש. לא כל המוסכים מטפלים בהחלפת גלגלים, ולכן כדאי להיות מוכנים לטייל עם הרכב למוסך המתאים לנפץ שסבלתם.

האם קיימים שירותים של טיפול בצמיגים עד הבית?

כן, קיימים שירותים של טיפול בצמיגים עד הבית. השירות הזה מיועד לאלה המחפשים נוחות וזמינות בעת נזק לצמיגים של הרכב. במסגרת השירות, חברת טיפול בצמיגים תגיע עד המקום הנדרש (למשל, בבית של הלקוח) ותבצע את התיקון הנדרש לצמיגים.

השירותים המוצעים על ידי חברות טיפול בצמיגים עד הבית כוללים פעולות כמו תיקון נזקים קטנים, תיקון חורים, טיפול בעקיפות ובעיות במשטח הצמיג, והחלפת צמיגים במקום הנדרש (במידה ואין אפשרות לתקן את הצמיגים). חלק מהחברות מציעות גם טיפול בצמיגי רכב משאיות וצמיגי מכוניות יוקרה.

כדי להשתמש בשירות טיפול בצמיגים עד הבית, עליכם ליצור קשר עם חברת הטיפול בצמיגים המתאימה ולתאם את הפגישה. מומלץ לוודא כי החברה מספקת את השירותים שאתם זקוקים להם וכן כי המחירים הם סבירים ותחרותיים לפי השוק.

Phoneicon.png

טלפון ליצירת קשר

Mail-icon.png

השאירו פרטים

Location-Icon.png

איזורי שירות

פריסה ארצית 24/6
דילוג לתוכן