7 סיבות שיכולים לרוקן את מצבר הרכב

7 סיבות שיכולים לרוקן את מצבר הרכב

מה מרוקן מצבר לרכב?

מצבר מת במכונית יכול להיות מעצבן במיוחד אם באותו הבוקר שניסיתם להניע יצא שזה היום שבו אתם הכי ממהמרים (חוקי מרפי ????), אבל זה גם יכול להימנע. כדי לסייע במניעת מות המצבר, ראשית עליך לדעת מה גורם לכך. אז שים את כבלי ההנעה בצד ובדוק את שבעת הדברים האלה שיכולים להסביר מדוע מצבר המכונית שלך ממשיך למות.

1. השארת את הפנסים הקדמיים שלך דולקים.

אם המצבר לרכב ממשיך להתרוקן, הדברים הראשונים שצריך לבדוק הם האורות שלך. ברכבים חדשים יותר יש פנסים המיועדים לכיבוי לאחר זמן מסוים. אך אם למכוניתך אין תכונה זו, הפנסים הקדמיים שלך עשויים להישאר דולקים עד שתכבה אותם או עד שהמצבר לרכב שלך ייתרוקן לחלוטין.

2. גורם "טפילי" מרוקן לכם את המצבר

גם בזמן שהמכונית שלך כבויה, המצבר מספק חשמל לדברים כמו השעון, הרדיו ומערכת האזעקה. לדברים האלה לא צריכה להיות השפעה גדולה על המצבר שלך. מה שעשוי לנקז ולרוקן את המצבר לרכב כאשר הוא כבוי, הם דברים כמו אורות פנים, אורות דלתות או אפילו פיוזים תקולים.

בזמן שהמנוע שלך פועל, האלטרנטור טוען את המצבר – ולכן בדרך כלל אינך צריך לדאוג שהמצבר ימות בזמן שאתה שומע רדיו בדרך לעבודה! אך כאשר המנוע כבוי, האלטרנטור אינו יכול להטעין את המצבר, ומאפשר לתקלות חשמליות קטנות לרוקן את המצבר לחלוטין. ריקון המצבר שנגרם כתוצאה מאכילת החשמל מהמצבר נקרא ריקון טפילי.
אתה יכול לעזור במניעת בעיות מסוג זה על ידי כיבוי כל נורה, ולודא שתא המטען, תא הכפפות והדלתות סגורים לחלוטין וננעלים לפני שאתה עוזב את המכונית.

3. חיבורי המצבר רופפים או מאוכלים.

הקטבים החיוביים והשליליים המחוברים למצבר יכולים לפעמים להשתחרר לאורך זמן. קטבים אלה עשויים גם להיות מאוכלים. אם הקטבים משוחררים או מחלידים, יתכן שתתקשה בהפעלת הרכב מכיוון שהמצבר שלך לא יכול להעביר כראוי את כוחו! המנוע יכול אפילו לעצור בזמן נהיגה או לפגוע ברכיבים האלקטרוניים של הרכב. אתה יכול לעזור במניעת בעיות הקשורות לקורוזיה על ידי ניקוי קבוע של קטבי המצבר ברכב שלך !

4. במזג אויר חם או קר במיוחד.

מזג אוויר כמו חורף קר במיוחד וימי קיץ חמים עלולים לגרום לבעיות במצבר הרכב שלכם. לסוללות חדשות יש יותר עמידות לטמפרטורות עונתיות קיצוניות. אבל אם המצבר שלך ישן יותר, קור עז או חום עלולים להחליש את ביצועי המצבר או אפילו לגרום למות המצבר לחלוטין!

5. המצבר אינו נטען בזמן שאתה נוהג.

המכונית שלך מסתמכת על המצבר שלך כשאתה מניע את המנוע. אך כאשר הרכב שלך פועל, המצבר שלך מסתמך על האלטרנטור שיעזור לו להישאר טעון. אם האלטרנטור שלך לא עובד כראוי, הוא לא יכול להניע את המצבר שלך בצורה יעילה, מה שעלול להקשות על התנעת המכונית שלך גם אם רק נסעת!
אם המכונית שלך לא מניעה לאחר הנהיגה, יש סיכוי שזה עשוי להיות האלטרנטור שלך.

6. אתה עושים יותר מדי נסיעות קצרות בלבד.

הנעת המנוע לוקחת כמות עצומה של אנרגיה מהמצבר שלך, אך כאמור, האלטרנטור טוען את המצבר שלך בזמן שהמנוע פועל. אם אתה בדרך כלל נוסע נסיעות קצרות, יתכן שלאלטרנטור לא יהיה מספיק זמן לטעון את המצבר כראוי בין הנסיעות – במיוחד אם יש לך מצבר ישן בין שנתיים ומעלה. בטווח הארוך, נסיעות קצרות תכופות יכולות לקצר את חיי המצבר ברכב.

7. המצבר שלך ישן.

שום דבר לא מחזיק לנצח, כולל המצבר של המכונית שלך. במקרים מסוימים המצבר של הרכב שלך יכולה להחזיק עד חמש שנים, אבל זה תלוי איפה אתה גר ואיך אתה נוהג. טמפרטורות קיצוניות, נסיעות קצרות תכופות ושימוש יומיומי כללי עשויים לקצר את חיי המצבר לשנתיים-שלוש. אם המצבר לרכב שלך מת במהירות, גם אחרי שהנעת אותו עם כבלים, ייתכן שהגיע הזמן למצבר חדש.

בדוק והחלף את המצבר שלך

נמאס לכם להוציא את כבלי עזר להנעה בכל פעם שאתם צריכים להתניע את הרכב? בואו קבלו שרות של VIP . אנו נגיע אליך עד הבית, נבדוק לך את המצבר לתיקונותו ונאמר לך לאחר הבדיקה עד כמה המצבר שלך בריא או שהוא מצריך החלפה. בנוסף, בעת בדיקת המצבר והמערכת החשמלית נוכל לעזור לאתר את הבעיה אם משהו מרוקן את המצבר שלך. ואם הגיע הזמן למצבר חדש, נתקין מצבר בו במקום כך שתוכלו לחזור לפעילות סדירה בין רגע.

Phoneicon.png

טלפון ליצירת קשר

Mail-icon.png

השאירו פרטים

Location-Icon.png

איזורי שירות

פריסה ארצית 24/6
R-RR שירותי דרך
4.9/5
אמיתי חמוטל
אמיתי חמוטל
קרא עוד
אבי הגיע בזמן כדי להציל אותי, היה אדיב ומקצועי! שירות מעולה ומחיר הגון!!
the lab art space TLV
the lab art space TLV
קרא עוד
שירות מצוין, אמין, ללא פשרות, מחיר הוגן מאוד ונעשו מאמצים רבים להשיג מחיר טוב. שירות עד הבית יוצא מן הכלל. זו פעם שנייה שלי מול החברה ועוד אחזור במידת הצורך. ממליץ מאוד . שרון תובל.
Roman Isakov
Roman Isakov
קרא עוד
יש הפתעות בחיים, חשבתי שיש לי בעיה ברכב שככל הנראה תגיע לאלפי שקלים, לבסוף תיקון מיידי של האלטרנטור, לבסוף הבחור אמר לי סכום סימלי וההרגשה היתה מעולה לא בגלל הכסף אלה בגלל שעוד יש אנשים ישרים✊
Lea M
Lea M
קרא עוד
פעם שנייה בחודש שפונה לעזרתם, מהיר, מקצועי ומהיר הוגן בלי לצאת מהבית כדי להחליף מצבר(שתי מכוניות שונות)
Dan Topaz
Dan Topaz
קרא עוד
הקרע בצמיג תפס אותנו ברגע קשה של נסיעה להלוויה קרוב מדפחה צעיר שנפטר . אבי הבין את משמעות הרגע/הזמן ובאמת עשה הרבה מעל המצופה בכדי שנגיע בזמן ונתן כבוד , הוא הגיע , לקח את הגלגל נסע הביא גלגל אחר והכל תוך כדי דיווח ומהירות מדהימים . תודה רבה לך אבי ! מהטופזים
עדי גולדמן
עדי גולדמן
לפני 7 חודשים
קרא עוד
אבי היה מקצועי לגמרי , ישר עלה על התקלה ועבד ביעילות ובמהירות עם מחיר הוגן ממליצה בחום על השירות שלו
יהודה פי
יהודה פי
קרא עוד
פניתי לבעל העסק עם בקשה לצמיג יחודי. למרות שלא היה לו את הצמיג , עשה בירור יסודי והיפנה אותי לספק שהיה לו את הצמיג (מתוך 2 צמיגים שיש כרגע במלאי בארץ). הוא שוחח עם הספק והתמקח איתו על המחיר עבורי. חיבר אותי אליו ווידאו שטופלתי. טוב שיש אנשים שמחים לעזור לזולת ללא כל תמורה ומעלה. ממליץ עליו בכל פה.
nir gilad
nir gilad
קרא עוד
התקשרתי לקבל חילוץ לגיפ גרנד שירוקי שנתקע לאחר שניסה להתניע רכב אחר. אבי הגיע ובסבלנות וביצירתיות גיבש פיתרון שניתן יהיה להזיז את הרכב ולהביאו להמשך טיפול.
yedidya banun
yedidya banun
קרא עוד
שירות מעולה, משה הגיע במהירות, ניקה את הדלק הלא נכון שהכנסנו למיכל, הביא איתו מים קרים והציע לנו לשתות. עבד במהירות ובמקצועיות! אנחנו ממרוצים מהשירות וממליצים מאוד!
קארן חודורובסקי
קארן חודורובסקי
קרא עוד
התקשרתי בפעם הראשונה לשרות מסוג כזה עקב פנצ'ר בגלגל הרכב, שהתגלה בשעת ערב מאוחרת. תוך חצי שעה אבי מ-"ש.י. שרותי דרך" כבר היה אצלי לטפל בבעיה. זכיתי ליעוץ ושרות אמין ומקצועי. ממש מרגיע לדעת שיש כתובת לכל מיני "הפתעות" לא צפויות. תודה רבה אבי
Itay Dobrin
Itay Dobrin
קרא עוד
אמצע איילון תקוע עם הרכב ולא יודע מה לעשות?! מתקשר לאבי ובזריזות הוא בא. הסביר לי מה קרה סידר את הבעיה במהירות. בסה״כ העביר את החוויה הלא נעימה של להיתקע באיילון עם הרבה חיוכים. תודה רבה
מאיה בדש
מאיה בדש
קרא עוד
קיבלתי שירות מדהים! גלעד הגיע עד אליי הביתה ונתן שירות אדיב, מהיר ומסור. חסך לי המון טרטורים ובמחיר יותר מהוגן. ממליצה בחום!
יוקה פארק משרד
יוקה פארק משרד
קרא עוד
ערב נפלא, בעקבות תקר בצמיג ברכב בלב תל אביב,חיפשתי בגוגל פתרון נוח,זמין,מהיר ויעיל,והגעתי ליאיר,מהרגע הראשון הוא היה אדיב בשיחתנו,הרגיע ואמר שיעשו הכל כדי לסייע לי. מיד קיבלתי ממנו ווטס אפ,העביר הנחיות ברורות,סיפק צפי זמני הגעה,הוא והנהג ניהלו קשר רציף איתי,התייעצו לגבי סוגי החלפים שאני מעוניינת,הכל בשקיפות מלאה,באדיבות,בשירותיות מעולה!! והכי חשוב במחיר הוגן. תודה רבה רבה אין ספק שאעזר בכם שנית ואמליץ למקורביי. שאו ברכה והצלחה
Si_ m
Si_ m
קרא עוד
יצרתי קשר דרך הוואטספ. הגיע תוך חצי שעה בחור אדיב ומקצועי בשם אבי, החליף לי גלגל מפונצ'ר לגמרי לגלגל רזרבי, ניפח גלגלים ונתן מחיר ממש הוגן. מומלץ ביותר!!!
Yaron Rosen
Yaron Rosen
קרא עוד
קיבלתי שירות מהיר, מקצועי ואדיב מאוד!! ממליצה בחום
Eliran Almog
Eliran Almog
קרא עוד
הגיעו בצ'יק ועלו על בעיה שהייתה קיימת 5 שנים וגם מוסך מורשה לא הצליח לפתור.בשירותיות מעולה ומקצועיות יוצאת דופן אבי היקר לא וויתר עד שעלה על התקלה ולא הסכים לשום הצעה שלי לעשות חלטורה וביקש שאחליף את החלק שפגע גם ביכולת של הרדיאטור לקרר את המנוע וגם ביכולת של המזגן לקרר את הרכב. שאפו לירון ולצוות. מאוד מעריך ומהיום יש לכם שגריר בכל מקום שאליו אליו. תותחים.

Google ביקורות 4.9

מבוסס על 327 ביקורות

דילוג לתוכן