חילוצי דרך

חילוצי דרך

אנשים רבים אוהבים לצאת עם הג'יפים שלהם או עם רכבי שטח למסלולים שונים בכל אזורי הארץ. נסיעה בתנאי שטח קשים היא מאתגרת, והאנשים שעושים זאת נהנים מנהיגה בדרכים שאליהם רכב רך לא מגיע, ומנסיעת חוויה שכוללת התגברות על תנאי שטח קשים. אולם, לצד ההנאות יכולות לקרות תקלות רבות שנגרמות מסיבות שונות. חלקם מטעויות אנוש, אחרות, תקלות ברכבים, או משינויי מזג אוויר פתאומיים שגורמים להיווצרות תנאי שטח קשים כמו בוץ, סופות חול ועוד.

חילוץ עוצמתי

חילוצי דרך ושטח נועדו לכל אלה אשר נתקעו בצורה קיצונית ואינם יכולים לחלץ עצמם. במקרים מסוימים יש סכנה לאובדן כלי הרכב או להשבתה שלו, ויש מקרים חמורים שבהם יש סכנת חיים לנוסעים, אנשי חילוץ שטח הינם אנשים מקצועיים מאוד שיש להם ניסיון עשיר בנהיגה בשטחים קשים וחילוץ רכבים. הם בעבר בצעו חילוצי רכבים רבים ממשטחי בוץ, מתוך נחלים, מדיונות חול ועוד מקומות. יש להם את כל הציוד נדרש כולל כננת, לגרירה, משורי עץ חשמליים לכריתת גזעי עצים שמפריעים, חבלי גרירה, עוגנים ועוד.

חילוץ בתנאי מזג אוויר קשים

חילוץ שטח נעשה במקרים רבים בתנאי מזג אוויר קשים. בימי גשם, בערפל, בקור או בחום כבד, והמחלצים יגיעו לכל נקודה נדרשת ובכל תנאי מזג אוויר. הם מצוידים בכלים שמאפשרים חילוץ עוצמתי, אבל כזה שלא יפגע במכונית התקועה ויגרום לה נזק. המיומנות של אנשי חילוץ שטח תרגיע את בעלי הרכבים שחרדים לגורל הרכבים התקועים, והמחלצים לא ירפו מהמשימה עד להשלמתה, גם אם יידרשו עבודות חילוץ לתוך השעות הקטנות של הלילה. במקרים שבהם הרכב אינו מסוגל לנסוע, יבצעו המחלצים את גרירתו לכל מקום שייקבע.

חילוצים מתוך שטח מורכב

כאמור, חילוץ מתוך שטח הינו חילוץ מעט יותר מסובך מכל חילוץ אחר. לא מדובר רק בהזמנה של רכב גרר שיגרור את הרכב שלכם כי לעיתים הו נמצא במקום שרכב גרר רגיל לא מגיע אליו. לכן, אנו מציעים לכם שירות של חילוץ מכל מקום בו אתם נתקעים כך שלא משנה לאן אתם מגיעים והיכן אתם נתקעים, תוכלו להיות רגועים ולדעת כי יש לכם את השירות הטוב ביותר, גם במקרים המורכבים ביותר.

אנו עושים שימוש בציוד חילוצי שטח מתקדם ומשוכלל על מנת שיוכל לסייע לכם בחילוץ הרכב מבלי לגרום לו נזק בתליך החילוץ ומבלי לעשות שימוש בכוח שיכול לגרום פגיעה מסוימת לרכב שלכם. הציוד בו אנו עושים שימוש יכול להגיע לכל מקום בו אתם תקועים וכך לבצע חילוץ בצורה מקצועית ונכונה לשביעות רצונכם המלאה. לכן, מעכשיו אתם לא צריכים לדאוג כשאתם נתקעים בשטח, באמצע שום מקום, עם הרכב שלכם. שיחת טלפון אחת תחלץ אתכם מכל מקום אליו תגיעו בצורה הטובה ביותר וכמובן, תוך שמירה על הרכב שלכם כדי שלא נגרום לו נזק בעת תהליך החילוץ.

למה דווקא אנחנו?

אם אתם יוצאים לנסיעת שטח ורוצים להיות בטוחים כי בכל מקרה בו תצטרכו חילוץ יהיה לכם אל מי לפנות – אנחנו כאן בשבילכם. שירותי החילוץ שלנו יסייעו לכם לצאת מכל מקום בעייתי אליו נקלעתם, בין אם אלו שירותי התנעת רכב או שירותים מורכבים יותר, ויאפשרו לכם להיות בטוחים כי אתם מקבלים את השירות הטוב ביותר וחילוץ בצורה שאינה פוגעת ברכב עצמו עד כמה שניתן.

אם כבר התנסיתם פעם בהזמנה של שירות חילוצי דרך בוודאי אתם יודעים כי לא כל חברה היא אמינה ולא על כל חברה אתם יכולים לסמוך שתבצע את העבודה שלה מבלי לגרום נזק לרכב שלכם ותוך שמירה על הביטחון שלו. לכן, רבים בוחרים בשירותי החילוץ שלנו שבהם הם בוטחים.

 

Phoneicon.png

טלפון ליצירת קשר

Mail-icon.png

השאירו פרטים

Location-Icon.png

איזורי שירות

פריסה ארצית 24/6
דילוג לתוכן