כמה דברים שכדאי שתדעו על צמיגי הרכב שלכם

החלפת גלגל למשאיות

אין זה סוד, בוודאי כבר השכלתם להבין שתחזוקת הרכב הפרטי היא איננה עניין של מה בכך, מדובר בכמות ניכרת של שעות עבודה שלא לדבר על העלויות וההוצאות הכספיות הנלוות לכך. לעתים נדמה שהתקלה של צמיג הרכב שלכם אשר הובילה אתכם היישר אל עבר הפנצ'רייה הסמוכה, עשויה להסתכם בשעת עבודה בודדת ובסכום סמלי עבורה, למרבה הצער ברוב המקרים הטיפול הנדרש עבור תיקון התקלה איננו מסתכם בזה.

טיפול שוטף של כלי הרכב הפרטי

אחד מהאמצעים הנדרשים לנו יותר מכל הינו הרכב, דבר זה ניכר על רקע היעדרו, אנו חשים באי עצמאות מוחלטת וסוג של חוסר אונים משווע.  מכאן עלינו להקפיד לשמור על תקינותו של הרכב בכלל ובפרט על תקינותו של צמיג הרכב. לשם כך ניתן להיעזר בשירותי פנצ'רייה הנמצאת בסמוך לאזור מגוריכם, אולם חשוב לבדוק לפני כן כמה פרטים עליה כמו, האם היא מציעה במסגרת שירותיה מכירת צמיגים? האם ישנם מבצעים על צמיגים יקרים במיוחד? לשם כך מומלץ טרם ההגעה אל פנצ'רייה מסוימת לערוך השוואת מחירים מקיפה.

תקלות שכיחות של צמיגים ברכב- כיוון פרונט

אחת מן הבעיות המזוהות עם צמיג הרכב נדרשת לטיפול על ידי ביצוע כיוון פרונט. אם בעבר הליך הכיוון היה לוקח זמן רב, הרי שהיום תודות לטכנולוגיה המתקדמת ניתן לבצע כיוון פרונט תוך זמן קצר במיוחד שיחזיק מעמד לטווח הארוך, אולם חשוב שתפנו לפנצ'רייה מקצועית שעליה קיבלתם המלצות או לחילופין השכרתם את שירותיה בעבר ויצאתם מסופקים ומרוצים מן התיקון. ישנן לא מעט פנצ'ריות בלתי אמינות אשר יבצעו עבורכם תיקונים בלתי הולמים שיאלצו אתכם לשוב ולערוך את התיקון מחדש ובכך יגזלו מכם זמן יקר וכמות בלתי מבוטלת של סכומי כסף.

נהיגה בטוחה ואחראית

אחת מאבני היסוד של נהיגה בטיחותית קשורה בהימצאותם של חלקים איכותיים ומקצועיים בכל הרכב שמשמש אתכם מדי יום ביומו. אין זה נושא שניתן להתייחס אליו בזלזול, כאשר אתם באים לרכוש חלקים ואביזרים עבור הרכב שלכם, השקיעו את מיטב כספכם באביזרים של חברת מותג מוכרת בעלת שם ומוניטין גבוה בתעשייה.

Phoneicon.png

טלפון ליצירת קשר

Mail-icon.png

השאירו פרטים

Location-Icon.png

איזורי שירות

פריסה ארצית 24/6
דילוג לתוכן