שירותי התנעת רכב

שירותי התנעת רכב

קמתם בבוקר, אתם מנסים להניע את הרכב ולצאת לעבודה אבל הרכב לא מניע לכם? אתם מנסים לחזור הבית לאחר יום עבודה ארוך ולא מצליחים לגרום לרכב לזוז ממקומו? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

לא מעט פעמים נהגים נתקלים במצב בו הם לא יכולים להניע את הרכב שלהם. זה לעיתים רבות קורה בשל צורך בביצוע החלפה של מצבר הרכב אך לא רק. מעבר למצבר הרכב בעיה בהתנעה של הרכב יכולה להיות קשורה לבעיות חשמל, מילוי של דלק שגוי ברכב המצריך שאיבת דלק ועוד לא מעט בעיות אחרות.

לכן, אם אתם תקועים בלי יכולת להניע את הרכב שלכם, הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות הוא פשוט לפנות אלינו.

הניסיון הרב שלנו בתחום והידע הרב אותו צברנו עם השנים מאפשרים לנו לזהות את מקור הבעיה כמה שיותר נהר ולפתור עבורכם את הבעיה איתה אתם מתמודדים בזמן הקצר ביותר.

זיהוי הבעיה

השלב הראשוני בתהליך הוא קודם כל לזהות את הבעיה עצמה. זיהוי הבעיה הוא כבר חלק משמעותי מאוד בדרך לפתרון שלה. ברגע שזיהינו מה הבעיה אנחנו יכולים למצוא את הפתרון הנכון, להניע את הרכב שלכם ולאפשר לכם לשוב לשגרת היום שלכם במהירות וללא כל בעיה.

בין אם מדובר בבעיה במצב שאז נספק לכם מצבר עד הבית ובין אם מדובר בכל בעיה אחרת. אנחנו כאן על מנת להגיע עד אליכם, לזהות את הבעיה ולהציע את הפתרון הנכון והטוב ביותר עבור אותה בעיה.

בואו נודה באמת – אין לנו מושג מה קורה תחת מכסה המנוע

מצבים של התרוקנות המצבר ברכב אינם מופיעים ביום בהיר אחד, ישנם מקרים בהם מדובר בטעות אנוש כמו השארת אורות דולקים, מול מקרים בהם הרכב מסמן מזה תקופה ארוכה כי ישנה תקלה. ישנם נהגים רבים הממשיכים בנסיעה גם כאשר הרכב מסמל כי משהו אינו פועל כשורה.

רוב הנהגים אינם מחזיקים בידע הדרש בכדי להבין מה קורה מתחת למכסה המנוע או לתקן בעצמם תקלות. הפעמים היחידות בהן הם מרימים את מכסה המנוע הן במהלך הביקור במוסך. כל תקלה ברכב היא הזדמנות ללמוד מעט אודות המנוע והפעולות אותן כדאי לבצע בכדי למנוע תקלות חוזרות. תחזוקה נכונה של הרכב שימושית מאוד למניעת תקלות חוזרות, כדאי להקדיש מאמצים להכרת הפעילות של הרכב בצורה פשוטה, גם יידע בסיסי מאוד יוכל להספיק בכדי לשאול את השאלות הנכונות.

מצבר לרכב הוא חלק משמעותי מאוד, בלי מצבר לא ניתן לנסוע. בכדי להאריך את חיי המצבר יש להימנע ממצבים בהם נשכחים אורות דולקים ברכב. אם יש לכם נטייה לשכוח את האורות כדאי להדביק על הרכב מדבקה עם מספר הטלפון שלכם, תופתעו לגלות כמה אנשים טובים יתקשרו וידווחו כי האורות דולקים. התרוקנות של המצבר נובעת גם מבעיית מגעים, אלטרנטור תקול, רצועות קרועות או מחסור בנוזלים ברכב. בכל מקרה, ולא משנה מה מקור הבעיה, אנו נבצע את כל הבדיקות האפשריות כך שנוכל להציע לכם את הפתרון הטוב ביותר.

שירות לכל מקום בו אתם נמצאים

אחד היתרונות בשירות שלנו הוא הניידות. אנו יכולים להגיע לכל מקום בו אתם נמצאים – בין אם זה בבית שלכם, בין אם זה במקום העבודה שלכם, בטיול שטח המצריך גם חילוצי שטח או בכל מקום אחר. עדכנו אותנו במיקום המדויק שלכם ואנו כבר נגיע אליכם על מנת לבצע את העבודה לה אתם זקוקים.

אז למה אתם מחכים? אם אתם מחפשים שירותי התנעת רכב פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם את השירותים המקצועיים והטובים ביותר.

 

Phoneicon.png

טלפון ליצירת קשר

Mail-icon.png

השאירו פרטים

Location-Icon.png

איזורי שירות

פריסה ארצית 24/6
דילוג לתוכן