כיצד לבחור בצורה חכמה שירות לצמיגים עבור כלי הרכב?

תיקון פאנצר

מהי החשיבות של תקינות הצמיגים שברכבנו?

למרבה הצער נראה שכיום מרבית האוכלוסייה איננה מבינה את רמת ההשפעה של צמיגי הרכב על אופן הנסיעה. לכן אנו מציינים פה, עוד לפני כל המידע שנספק במאמר הנוכחי אודות צמיגים מומלצים לרכב, שבכל הנוגע לרמת בטיחותו של כלי הרכב, לצמיגי הרכב ולתקינותם ישנה חשיבות מכרעת. לפי מחקרים אחרונים שנערכו בנושא נמצא שכשליש מתאונות הדרכים שפוקדות את כבישי הארץ, נובעות בשל היעדר תקינות ותחזוקה נכונה של הצמיגים.

מתי נידרש לפנות אל שירות לצמיגים?

מעבר לכך שצמיגים תקינים ברכב מבטיחים לנו הגנה מרבית מפני נזקים עתידיים על הכביש, צמיגים תקינים מאפשרים לנו לנסוע בצורה נוחה ויעילה. כל צמיג לרכב נמדד בהתאם לאופן אחיזתו בכביש במסגרת הכוללת של רמת בטיחותו של כלי הרכב. שירות לצמיגים נדרש כאשר הצמיגים נתונים תחת מצב של שחיקה, התייבשות או לחץ אוויר נמוך מן הרצוי, כל אלו עשויים לערער על יכולת אחיזתם של הצמיגים בכביש.

כתוצאה מכך נפגעת גם בצורה משמעותית יכולת התגובה של הנהג ושל כלי הרכב עצמו, ובפרט כאשר מדובר בימים המלווים בתנאי מזג אוויר קשים. שחיקת צמיגי הרכב עשויה גם לערער על יכולת השליטה של הנהג ברכב, בהתאם לפגיעה ביכולת התגובה הן של הרכב והן של הרכב, מה שיבוא לידי ביטוי בחוסר היכולת של הרכב לבלום ולהאיץ בצורה הנכונה.

החלפת צמיגי הרכב- צמיגים מומלצים

צמיגים מומלצים הם בראש ובראשונה צמיגים אשר עומדים בכל התקנים הבטיחותיים המחמירים של חברות שונות לייצור צמיגים בארץ ובחו"ל ושל משרד התחבורה בארץ ישראל. כלל ברזל בכל הנושא של שמירה על תחזוקה נכונה של הרכב, הוא פנייה אל עבר פנצ'רייה מנוסה ואמינה אשר מציעה שירות לצמיגים מקצועי ועוד שירותים נוספים עבור כל הרכב. על כן אנו מדגישים שטרם ההגעה אל חברה כזו ולא אחרת, יש צורך לערוך סקירה נרחבת ולברר בהתאם איזו חברה פועלת בשוק מספר רב של שנים, חברה בעלת ניסיון מוכח בשטח ובעלת הידע הרלוונטי לגבי סוגים מועדפים ומתאימים של צמיגים.

 

Phoneicon.png

טלפון ליצירת קשר

Mail-icon.png

השאירו פרטים

Location-Icon.png

איזורי שירות

פריסה ארצית 24/6
דילוג לתוכן