כיצד לבחור את המצבר הטוב ביותר לרכב שלך

כיצד לבחור את המצבר הטוב ביותר לרכב שלך

כיצד לבחור את המצבר הטוב ביותר לרכב שלך ? בשלב מסוים, אפילו מצברי הרכב הטובים ביותר מתים. עכשיו, אתה יכול פשוט לבחור את המצבר הראשון שתתיקל בו על המדף, אבל ככל הנראה זאת יכולה להיות החלטה שגויה עבור המכונית שלך.

קבל את גודל המצבר הנכון.

אתה רוצה מצבר אמין ועובד היטב עבור המכונית שלך, אך מצברים לרכב אינם סוג אחד שמתאים לכל כלי הרכב.

כדי להתאים ב 100% עבור המכונית שלך, המצבר צריכה להיות במתח החשמלי הנכון, בגודל ובמיקומי החיבורים הנכונים. לדוגמא, ברכבי שטח של פורד בדרך כלל ישתמש מצבר מסוף עליונה בגודל 65, בעוד טנדר GM ישן ישתמש בבדרך כלל במצבר מסוף כפול בגודל 34/78. כדי לראות איזה סוג של מצבר תתאים לרכב ולדגם שלך, בדרך כלל מומלץ לבדוק בספר רכב, או על הכיתוב שעל המצבר רכב התקול שלכם .

 

השווה מצבר לרכב בין איכות מצבר לרכב, מותג וגיל.

כדי לעבוד טוב, המצבר צריך להיות בנוי היטב עם סוללה רעננה. כדי להבטיח שאתה רוכש מצבר איכותי, בדוק את המוניטין של המצבר הנרכש בתעשייה. כשמדובר במצבר הספציפי שאתה מקבל, ודא שאתה מקבל מצבר חדש !, מכיוון שהסוללות מאבדות כוח לאורך זמן (אפילו באחסון). במילים אחרות, זה כנראה לא רעיון טוב לקנות מצבר ממישהו שיביא לכם מצבר שזרוק אצלנו במחסן מעל חצי שנה. באופן אידיאלי, אתה רוצה מצבר שלא יעלה על חצי שנה. אתה יכול בדרך כלל לבדוק את גיל המצבר על ידי הרישום שעל גב המצבר. ישנם מותגים המשתמשים בתאריך מספרי, אחרים משתמשים בקוד עם אות לחודש ומספר לשנה. אז "A6" פירושו "ינואר 2016" ואילו "H5" פירושו "אוגוסט 2015."

 

בחר את חיי המצבר הטובים ביותר.

אתה רוצה מצבר שיחזיק לכם זמן רב ושלא תחזיר לרוץ על תקלות לחנות. כשמדובר באריכות ימים, לא כל הסוללות נוצרות שוות.

מצברים לרכב שומרות על רכבכם זמן רב יותר על ידי טעינה מתמדת. למרבה הצער, חלק מהסוללות לא לוקחות יותר מדי זרימה קבועה של אנרגיה חדשה. סוללות אלה יורדות בהספק עם כל טעינה עד שהן לבסוף מתות מתחת למכסה המנוע של הרכב.

חיי מצבר הוא המבחן החשוב ביותר שמעידים על היכולת של המצבר לעבוד לאורך זמן עם אלפי מחזורי טעינה במשך חודשים רבים ושנים.

קיבולת המצבר מודדת כמה זמן מצבר יכולה לספק חשמל לאחר שמערכת הטעינה שלו נכשלה.

כמו כן אתה רוצה מצבר עם אחריות מוגדלת ככל שאפשר. לא זו בלבד שאחריות טובה מוכיחה את אמון היצרן במוצר שלהם, אלא עוזרת להגן עליך אם משהו משתבש.

 

היכן אוכל להשיג את המצבר הטוב ביותר לרכב שלי?

המצבר הטוב ביותר לרכב אמור להתאים לכל ארבע הקטגוריות: גודל, איכות, חיים ואחריות. כדי לבחור את המצבר הטוב ביותר לרכב שלך , כל שעליך לעשות הוא לבחור את היצרן, הדגם והשנה של מכוניתך להתקשר אלינו למחיר מנצח, ונשלח אליכם מצבר עד הבית להתקנה מהירה במכונית שלכם, והחזרתם לשגרה.

במאמר זה עברנו סקירה כללית על נושא: כיצד לבחור את המצבר הטוב ביותר לרכב שלך.

Phoneicon.png

טלפון ליצירת קשר

Mail-icon.png

השאירו פרטים

Location-Icon.png

איזורי שירות

פריסה ארצית 24/6
דילוג לתוכן