אך אפשר להאריך את חיי המצבר ברכב?

כל מה שצריך לדעת על מצברים לרכב

אם אתם מזמינים מצבר עד הבית וכבר רוכשים מצבר חדש לרכב שלכם, זה הזמן להעשיר את עצמכם בקצת ידע שיעזור לכם לשמור על חיי המצבר בצורה הרבה יותר טובה. איך תוכלו ליהנות ממצבר הרכב שלכם לאורך זמן רב יותר ולשמור על תקינות הרכב שלכם? קראו את המאמר הבא ותמצאו קצת מידע שיעזור לכם בכך.

בחירת מותג מצברים נכון

מזג האוויר הישראלי הוא בעייתי עבור מצברים, החום הישראלי יכול לגרום להתייבשות ולהרס של המצבר ולכן חשוב מאוד לדעת לבחור את מותג המצברים הנכון והמתאים לאקלים במדינה כמו שלנו. אם אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים את המצבר הנכון עבור הרכב שלכם, אנחנו כאן בשבילכם. אנחנו לא רק מספקים לכם מצבר עד הבית אלא מעניקים לכם ייעוץ מקצועי לבחירה ומאפשרים לכם להיות בטוחים כי אתם בוחרים במצבר הנכון ביותר עבורכם.

קיבולת הסוללה

הדירוג החשוב ביותר בקניית מצבר לרכב הוא הקיבולת שלו. קיבולת המצבר נמדדת ב-CCA . CCA היא מדידה של הזרם שהמצבר יכול לספק למשך 30 שניות ולשמור על מתח של 7.2 וולט בטמפרטורה של -18 מעלות צלזיוס כאשר הוא טעון במלואו. בעת ביצוע רכישה, חשוב ביותר להשוות את הדירוג על התווית לקיבולת האמיתית שהמצבר מייצר בזמן ההתקנה. אם מדובר במצבר ישן שיוצר לפני זמן רב, הקיבולת שלו תהיה נמוכה יותר מהמצוין על התווית.

האם קיבולת גבוהה יותר טובה מנמוכה? לא, זה לא אומר שהמצבר עם הקיבולת הגבוהה ביותר תחזיק הכי הרבה זמן. חלק מהמכוניות אינן מתאימות לקיבולת גבוהה בכלל. זו הסיבה שחשוב לדעת אילו פרמטרים מתאימים ביותר לרכב שלכם ולבחור את המצבר הנכון ביותר עבורכם.

HCA

בתנאי מזג אוויר חמים, אם היצרן של הרכב מציג זאת, כדאי לקחת בחשבון גם אמפר סיבוב חם. זהו דירוג שנעשה במיוחד עבור שימוש בתנאי מזג אוויר חמים, זוהי מדידה של הזרם שמצבר טעון במלואו יכול לספק למשך 30 שניות ולשמור על מתח של 7.2 וולט בטמפרטורה של 26.7 מעלות צלזיוס. קחו בחשבון כי לעתים רחוקות תמצאו את הפרמטר הזה מוצג, אבל זה משהו שצריך לזכור.

Phoneicon.png

טלפון ליצירת קשר

Mail-icon.png

השאירו פרטים

Location-Icon.png

איזורי שירות

פריסה ארצית 24/6
דילוג לתוכן