מצבר עד הבית

טעינת מצבר לקויה

אחת הבעיות המתסכלות ביותר ברכב הוא מצב בו המצבר שובק חיים ומפסיק לעבוד. לא מעט אנשים מגיעים למצב בו המצבר שלהם מפסיק את עבודתו דווקא כשהם הכי זקוקים לרכב שלהם, מה שהופך את העניין למתסכל אפילו יותר, אבל זה לא חייב להיות ככה.

אם בעבר בכל פעם שהמצבר שבק חיים הייתם צריכים לנסות להניע עם כבלים ולהגיע אל המוסך הקרוב, ובמקרים בהם זה לא הצליח – להזמין גרר עבור הרכב שלכם, לגרור אותו אל המוסך, להמתין בתור ולבזבז זמן יקר מאוד עד שתקבלו בחזרה את הרכב שלכם, היום זה כבר הרבה יותר פשוט.

שירות מצבר עד הבית אותו אנו מציעים לכם מאפשר לכם לקבל את מצבר הרכב לו אתם זקוקים עד הבית, או לכל מקום אחר בו אתם תקועים עם הרכב שלכם. כך, ניתן להשלים את ההחלפה בתוך זמן קצר, אתם לא צריכים לגרור את הרכב או לבזבז זמן יקר במוסך ואתם יכולים לחזור לשגרת היום שלכם ולהמשך הנסיעה מהר ככל האפשר.

מרגישים שהמצבר עומד לשבוק חיים? פנו אלינו ואל תחכו לרגע האחרון

אם אתם מבחינים בסימנים אשר יכולים להעיד על כך שהמצבר שלכם עומד לשבוק חיים אל תחכו לרגע האחרון. סימנים כאלו יכולים להיות פנסים מהבהבים, רדיו שלא פועל בצורה תקינה, חלונות חשמל מגמגמים ובכלל – כל רכיב חשמלי ברכב שנראה כי אינו מקבל מספיק חשמל. במקרה כזו, או שיש קורוזיה או בעיה במגעים של המצבר, ואת זה נוכל לסדר לכם, או המצבר עומד לסיים את חייו.

במקום לחכות לרגע בו המצבר כבר לא יתפקד כלל ותשארו תקועים בצד הדרך, הזמינו שירות מצבר עד הבית כך שנגיע אליכם בזמן הנוח לכם ובזמן שאתם עסוקים בעניינים שלכם בבית, נטפל ברכב שלכם.

החלפת מצבר בצד הדרך

אם כבר הגעתם למצב שבאמצע נסיעה, או בכל מקום אחר בו אתם נמצאים, המצבר כבר לא עובד והרכב לא מניע, חייגו אלינו ונגיע אליכם בכל שעה בכדי לבצע את ההחלפה במקום ולשחרר אתכם לדרככם.

 

מצבר עד הבית

סוללות ניידות מספקות פתרון לבעיית הסוללה שנגמרת תוך כדי תנועה. הם שימושיים במיוחד כאשר אתה צריך להשתמש במכונית שלך במקרה חירום אבל הסוללה נגמרה.

סוללות ניידות אינן מיועדות רק למקרי חירום, הן יכולות לשמש גם לטעינת הטלפון או המחשב הנייד שלך תוך כדי תנועה. כך תוכל להימנע מהצורך למצוא שקע חשמל ולהמתין שעות עד שהמכשיר שלך ייטען.

סוללה ניידת היא דבר חיוני שיש למקרה שתזדקק לה כשאתה מחוץ לבית או אם אתה יוצא לטיול ארוך ולא יודע לאן אתה עלול להגיע.

סוללות ניידות הן חובה לכל נהג. אף פעם אי אפשר להיות בטוחים מתי המכונית שלהם תיגמר הסוללה.

קיים בשוק מגוון רחב של סוללות ניידות. הם מגיעים בצורות, גדלים ומחירים שונים. יש לקחת בחשבון את גודל המצבר ומשקלו לפני רכישתו.

סוללות ניידות

 

טעינת מצבר לקויה

סוללות ניידות הן פריט חובה לכל מי שתמיד נמצא בדרכים.

סוללה ניידת יכולה להציל חיים כשאתה בחוץ והטלפון שלך פשוט מת. הם גם מושלמים כאשר אתה צריך לטעון את הטלפון שלך במכונית או כשאתה בעבודה וצריך לשמור על המחשב הנייד שלך פועל כל היום.

מצבר לרכב הוא סוג של סוללה נטענת המספקת את מקור הכוח לרכב. זוהי סוללת עופרת-חומצה המורכבת משישה תאים, שלכל אחד מהם שני לוחות עופרת המופרדים באמצעות רשת פלסטיק ומלאים בחומצה גופרתית.

מצברים לרכב ממוקמים בדרך כלל בקדמת הרכב, מתחת למכסה המנוע. הם מספקים כוח להתנעת המנוע ומספקים כוח בזמן שהמנוע פועל.

סוללות הן אחד המרכיבים החשובים ביותר ברכב. הם מספקים כוח למנוע של המכונית ודואגים שהוא יפעל בצורה חלקה. אם לא תשמרו היטב על המצבר, זה עלול לגרום לבעיות במנוע, שעלולות להוביל לתקלה. חשוב שתדעו לתקן מצבר תקול לרכב שלכם.

מצבר פגום יכול להיגרם מגורמים רבים כמו טעינת יתר, סולפטציה או אפילו פגם בייצור. הדבר הראשון שאתה צריך לעשות כאשר אתה מבחין בבעיות כלשהן עם המצבר שלך הוא לקחת אותו לנסיעת מבחן ולראות אם יש בעיות עם המנוע פועל בצורה חלקה. אם אין בעיות כאלה, ייתכן שהבעיה היא במערכת הטעינה או באלטרנטור במקום בסוללה עצמה; אם יש בעיות כאלה,

חשוב לשמור על חיי סוללת המצבר

המצבר לרכב הוא החלק החשוב ביותר ברכב. היא אחראית לספק כוח למנוע ולכל שאר הרכיבים.

מצבר פגום עלול לגרום לבעיות בהפעלת הרכב, הדלקת פנסים או אפילו פתיחת דלתות. הצעד הראשון לתיקון סוללה פגומה הוא לקבוע איזה סוג של בעיה יש לך ואז למצוא לה פתרון.

ניתן לתקן חיבור רע בין המסופים על ידי ניקוים בנייר זכוכית או אפילו באמצעות מברשת תיל עליהם. ניתן להסיר קורוזיה באמצעות סודה לשתייה ומים או חומץ ומים.

אולי תתעניינו גם ב: 

טעינת מצבר 

הטענת מצבר 

Phoneicon.png

טלפון ליצירת קשר

Mail-icon.png

השאירו פרטים

Location-Icon.png

איזורי שירות

פריסה ארצית 24/6
דילוג לתוכן