החלפת מצבר בבית – כל היתרונות

מצבר למזג אויר קר

אחד השירותים החדשים והמדוברים ביותר לרכב היום הוא שירות החלפת מצבר עד הבית. אם בעבר בכדי לבצע החלפה של המצבר ברכב שלכם הייתם צריכים לפנות אל המוסך, מה שאומר שבמקרה בו המצבר שבק חיים אתם גם צריכים לגרור אותו אל המוסך ולהמתין שם איתו או לשוב בבוקר (אם זה קרה מחוץ לשעות הפעילות של המוסך שלכם), היום כל הסיפור הזה הוא הרבה יותר פשוט.

המטרה של שירות החלפת מצבר עד הבית היא לחסוך מכם את כל הטרחה ולאפשר לכם לבצע את ההחלפה של המצבר במקום בו אתם נמצאים, וזאת על ידי אנשי מקצוע אשר יבטיחו לכם החלפה מהירה ובטוחה.

 

למי זה מתאים?

שירות מצבר עד הבית נקרא כך, אך בפועל מדובר בשירות החלפת מצבר שיכול להגיע לכל מקום בו אתם נמצאים, לאו דווקא אל הבית שלכם. בין אם אתם נמצאים במשרד ורוצים שהתקלה תטופל בזמן שאתם עובדים או בין אם נתקעתם בצד הדרך בשעת לילה מאוחרת. לא משנה היכן אתם נמצאים, ניידת תיקונים מקצועית תגיע עד אליכם ושם אנשי המקצוע יבצעו את החלפת המצבר בצורה הטובה ביותר ובהתאמה מלאה לרכב שלכם ולמה שאתם צריכים.

אם כן, החלפת מצבר עד הבית הוא שירות אשר מתאים לכל אחד. הרי מי רוצה לגרור את הרכב אל המוסך רק בשביל מצבר חדש או להיתקע יום שלם ללא רכב עד שיגיעו שעות הפעילות של המוסך? הרבה יותר פשוט לפנות אל בעלי מקצוע שיבצעו עבורכם את הפעולה במהירות ובקלות וישחררו אתכם חזרה לשגרת היום שלכם בתוך זמן קצר.

 

שירות זמין בכל שעה

עוד יתרון חשוב של שירות מצבר עד הבית קשור לזמינות שלו. שירות זה הוא שירות אשר ניתן 24 שעות ביממה, כך שלא משנה אם מדובר בשעת לילה מאוחרת מאוד או בשעת צהריים עמוסה, השירות זמין עבורכם בכל שעה.

בצורה הזו היום שלכם לא יתעכב יותר מידי בשל התקלה, ומה יותר טוב מזה?

 

 

 

Phoneicon.png

טלפון ליצירת קשר

Mail-icon.png

השאירו פרטים

Location-Icon.png

איזורי שירות

פריסה ארצית 24/6
דילוג לתוכן