מתי חייבים לקרוא לשירותי שאיבת דלק שגוי?

טסט עד הבית

כל פעם אנחנו מחייכים כשאנחנו שומעים לקוח בקו השני לא מבין איך זה קרה לו שהוא מילא דלק שגוי ברכב, ואנחנו מרגיעים אותו שמדובר בעניין הרבה יותר נפוץ ממה שרבים חושבים. בעולם המודרני בו אנו חיים סדר היום של כולם הוא תמיד לחוץ ועמוס מאוד, ולא מעט הסחות דעת יכולות להיגרם לכל אחד, הסחות דעת אשר יכולות בסופו של דבר לגרום לאדם לעשות טעויות וכן, אפילו למלא ברכב שלו את סוג הדלק הלא נכון.

אז מה עושים במקרה כזה? מה עושים במצב בו מילאנו ברכב סוג דלק שאינו נכון ואינו תואם את הצרכים של המכונית שלנו? הפתרון הוא פשוט – הזמנה של שירותים מקצועיים לצורך שאיבת דלק שגוי.

איך זה עובד? מה השירות שאנחנו מעניקים לכם? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

איך עובד השירות?

שירותי שאיבת דלק אלו שירותים מקצועיים אשר המטרה שלהם היא לסייע לאנשים שעשו את הטעות הזו ומלאו את הדלק הלא נכון ברכב שלהם. למזלנו, ברוב המקרים הם מגלים את זה מיד בתחנת הדלק, ואז העבודה היא די פשוטה – מאבחנים את המצב, שואבים את הדלק מהמיכל, מבצעים שטיפה של המיכל, מוסיפים דלק תקין ותוסף מיוחד וברוב המקרים הנהג יכול להמשיך להשתמש ברכב.

שירות זה יכול לסייע מאוד לנהגים  אשר נתקעו במצב הזה ולמנוע מהם את הצורך לבזבז את כל היום בהמתנה לגרר, הפניה למוסך והמתנה עד לסיום התיקון. כאן אנחנו מבצעים את הכל במקום וחוסכים לכם זמן יקר.

מה עושים במידה ונסענו ברכב עם דלק שגוי?

במידה ולא הבחנתם כי מילאתם דלק שגוי ברכב כבר בתחנת הדלק, ונסעתם מרחק מה עם דלק שאינו נכון, המצב הוא מורכב יותר. בכל מקרה, ברגע שקלטתם את הטעות, עצרו מיד את הרכב בצד וכבו את המנוע. ככל שתמנעו מכמה שפחות דלק לא תקין להיכנס אל תוך הצינורות ואל המנוע עצמו, כך יהיה לכם הרבה יותר קל לתקן את הבעיה. ברגע שהדלק מגיע למנוע זה מורכב יותר, אך גם את זה במרבית המקרים אפשר לפתור.

Phoneicon.png

טלפון ליצירת קשר

Mail-icon.png

השאירו פרטים

Location-Icon.png

איזורי שירות

פריסה ארצית 24/6
דילוג לתוכן